توضیحات کامل :

پاورپوینت برات سازشی چیست

 

پاورپوینت برات سازشی چیست شامل 24 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

برات نوشته‌ای است كه به موجب آن شخصی به دیگری دستور می‌دهد در موعد معینی، مبلغی وجه را به شخص ثالثی بپردازد. دستوردهنده را برات‌كش یا صادركننده یا برات‌دهنده می‌نامند و به شخصی كه طرف دستور برات‌كش قرار می‌گیرد؛ برات‌گیر گفته می‌شود. همچنین شخص ثالثی كه وجه برات باید به او پرداخته شود، دارنده‌ی برات نامیده می‌شود.

برات یك نوع بیشتر نیست و آن‌چه از برات گفته می‌شود مربوط به همان یك نوع است. لیكن كاربرد برات در مقاصد مختلف باعث شده است كه در كنار برات اصلی، دو نوع دیگر برات، یعنی برات رجوعی  و برات سازشی نیز مدّنظر قرار گیرند. در این مبحث به بررسی ماهیت حقوقی برات سازشی خواهیم پرداخت.

   و ...

 

فهرست مطالب

مقدمه

جایگاه صدور برات سازشی

اعتبار حقوقی برات سازشی

جنبه‌ی كیفری صدور برات سازشی

پایان

 

عنوان : برات سازشی چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 24

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

برات سازشی چیست